instrukcja warsztatowa

Baza znalezionych fraz

Habilitacja

Temat: Ciągniczek TV 521
Ciągnik sprzedaję bez maszyn z katalogiem części zamiennych i instrukcja warsztatową. Nadmieniam, że jestem jego właścicielem od 16 lat.
Źródło: sadownik.nethit.pl/viewtopic.php?t=135Temat: Instrukcja warsztatowa C4 2004 i 2007
Instrukcja warsztatowa C4 2004.pdf 9MB
Źródło: cytryna.info/viewtopic.php?t=20


Temat: Jak mocno podkręcić BOV w Turbo?
A co do Bov i Wastegate tomasz rację, jedyne wiarygodne źródło ( instrukcja warsztatowa Volvo) opisuje to jako Wastegate.
Źródło: beta.tuningforum.pl/viewtopic.php?t=5436


Temat: SsangYong Korando 2,9 TDi tunning 4x4
...rok produkcji 1 rejestracja ? Francja 2006r. 2 rejestracja ? Polska 2010r. (karta pojazdu) -stan tapicerki i wizualny auta ? jak nowy! -stan techniczny silnika, napędów i zawieszenia- idealny! -bezwypadkowy, serwisowany na bieżąco we Francji i w Polsce; -kolor czarna perła; -komplet oryginalnych francuskich dokumentów (książka pojazdu, książka serwisowa); -2 kpl. kluczyków z podświetleniem + immobilajzer z pilotami do central zamka; -kompletna instrukcja warsztatowa, serwisowa i katalog części po polsku; -manual serwisowy po angielsku (plik pdf) -przebieg: ok. 36tys km (udokumentowany książką serwisową)?ciągle rośnie -spalanie w cyklu mieszanym miasto/szosa/bezdroża ? nie przekracza 10l/100km! Wyposażenie: (ponadstandardowe, na rynek francuski, opcja full) -czarna, skórzana tapicerka i wykończenie nadwozia wewnątrz w kolorze czarno srebrzystym (miękkie,...
Źródło: ssangyongklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1023